کاشت ایمپلنت بدون جراحی

از زمانی که ایمپلنت های دندانی معرفی شدند، پروسه جراحی ایمپلنت کمابیش تغییر نکرده است و به طور خلاصه شامل دریلینگ های متوالی است تا حفره دقیقی برای کاشت ایمپلنت تهیه شود. موقعیت صحیح ایمپلنت در استخوان، فاکتور مهمی در فانکشن و زیبایی نهایی خواهد بود. در روشهای معمول، موقعیت نهایی ایمپلنت به توانایی و مهارت و دقت جراح بستگی دارد و اینکه چقدر بتواند اطلاعاتی که از رادیوگرافی بیمار به دست آورده را در زمان جراحی پیاده کند.

استفاده از لیزر در دندانپزشکی در مطب دکتر زهرا ظهری متخصص جراحی لثه و ایمپلنت و لیزر در دندانپزشکی

پیشرفتهای اخیر تکنولوژی جراحی ایمپلنت

در نرم افزار کامپیوتری می توانیم موقعیت قرارگیری ایمپلنت را در تصویر سه بعدی CT بیمار بازسازی کنیم.

به کمک پرینترهای سه بعدی و فایل طراحی Surgical guide هایی را    می سازیم که با استفاده از الگوی شبیه سازی شده در کامپیوتر، طیف جراحی، مسیر دریلینگ ایمپلنت و جایگذاری ایمپلنت به دقت دنبال می شود.

جراحی ایمپلنت به کمک کامپیوتر، پیشرفته ترین و شاید امید بخش ترین تکنولوژی در جراحی ایمپلنت می باشد. چرا که بیشترین پتانسیل را برای کاهش زمان جراحی به حداقل رساندن ترمای جراحی و انتقال دقیق طراحی موقعیت قرارگیری ایمپلنت به پروسه جراحی را دارد. در این روش که کاشت ایمپلنت بدون نیاز به جراحی معروف شده است، نیاز به انجام بخیه نیست؛ بیمار خونریزی در حین جراحی نخواهد داشت و بعد از کاشت ایمپلنت درد و تورم را تجربه نخواهد کرد و ایمپلنت در بهترین موقعیت از نظر تراکم استخوان و فاصله از عصب سینوس و دندانهای مجاور کاشته خواهد شد.

استفاده از لیزر در دندانپزشکی در مطب دکتر زهرا ظهری متخصص جراحی لثه و ایمپلنت و لیزر در دندانپزشکی

مزایای این روش ایمپلنت

1

کاشت ایمپلنت بدون جراحی

2

با طراحی کامپیوتری

3

بدون خونریزی و بخیه

4

بدون درد و تورم

آمار بازدید کنندگان

امروز160
دیروز178
این هفته1857
این ماه4500
کل99296

تماس با مطب